Kilfit venkovní fitness park

Zdravá zábava na čerstvém vzduchu pro všechny věkové kategorie.

Co ve fitness parku najdete?

Venkovní fitness park a posilovna Kilfit je originální český certifikovaný výrobek, který vás nadchne svou robustností a kvalitou. Svou jedinečnost a originalitu vidíme v propojení výroby posilovacích strojů a street workoutových prvků ve vlastním designu.

V základní řadě tvoří šest posilovacích a protahovacích strojů a šest workoutových prvků z vysoce odolných profilů. Robustní konstrukce zajišťuje bezpečnost cvičení každého provedeného pohybu.

Pro všechny, kteří chtějí být fit

Fitpark je určený dětem od 14 let a dospělým včetně seniorů. Pravidelné cvičení zlepšuje kondici, podporuje kardiovaskulární systém a posiluje nejproblematičtější partie těla jednoduchým a zábavným způsobem na čerstvém vzduchu.

Jako jediní v České republice sestavíme venkovní posilovnu pro všechny generace se stejným vzhledem.

Kilfit si zamiluje každý, prohlédněte si naše video.

Ohlasy našich klientů

 • Jsem moc rád, že jsme první nemocnice, která má venkovní fitness park. Mohou na něm cvičit nejen pacienti a zaměstnanci,ale i lidé při svých procházkách Kunratickým lesem. Cvičit na strojích Kilfit je radost. Jsou totiž "uživatelsky přívětivé" i pro začátečníky.

  Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., přednosta Kardiocentra a Kliniky kardiovaskulární chirurgie IKEM
 • Nemoc se u mě začala projevovat zhruba před pěti lety, kdy jsem se přes berle dostala až na invalidní vozík. Posilovací stroje Kilfit jsem viděla poprvé na veletrhu v Brně. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsme stroj nakonec i pořídili domů na zahradu.

  Slávka Š., Moravský Krumlov
 • V mládí jsem chodil pravidelně cvičit do Sokola a sportu se věnuji celý život. Vzhledem k mému věku se však rozsah mých sportovních možností omezil. Proto jsem velmi přivítal instalaci strojů u nás v parku a cvičení na nich jsem zařadil do své pravidelné činnosti.

  Josef K, Kbely
 • Investovat do pořízení parku Kilfit, je smysluplné rozhodnutí, stroje slouží hned několika generacím. Spokojenost a zdraví našich občanů je pro nás prioritou.

  JUDr. Josef Nykles, tajemník úřadu

Ukázky z fotogalerie

Ukázka z videogalerie