top of page

O nás

Kilfit, venkovní fitness park, je ryze český projekt posilovacích a protahovacích strojů pro dospělé a seniory. Za vývojem každého ze strojů je intenzivní spolupráce fyzioterapeuta, konstruktéra a designera. Ta dala vzniknout fitness parku se správnou ergonomií, robustní konstrukci s nosností až 150 kg a s originálním atraktivním vzhledem. Pro zamezení přenosu vibrací a zachování pocitu soukromí jsou vyrobeny jen pro jednu cvičící osobu.

Posilovací a protahovací stroje Kilfit jsou určené pro širokou veřejnost a to i pro seniory. Pravidelné cvičení zlepšuje kondici, podporuje kardiovaskulární systém a posiluje nejproblematičtější partie těla jednoduchým a zábavným způsobem na čerstvém vzduchu.

Výrobcem je česká společnost VIN METAL, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v zakázkové výrobě ocelových konstrukcí.

Kdo Kilfit využije?

Fitpark je určený dětem i dospělým, včetně seniorů s minimální výškou postavy 140 cm.

Kde ho využije?

IMG_6402.JPG
IMG_7386.JPG
img_8908.jpg
IMG_6737.JPG
IMG_5560.JPG
IMG_6660.JPG

Parky, pěší zóny, dětská hřiště, koupaliště, venkovní prostory nemocnic, rehabilitačních a lázeňských center, domovů pro seniory, hotelů, kempů a jiných rekreačních či sportovních komplexů atp. jsou jen krátkým výčtem míst, na kterých jsou posilovací stroje vítaným zpestřením. Fitness park podporuje nejen fyzickou kondici, ale vytváří i další prostor pro účelné trávení volného času.

Proč si vybrat nás?

Jsme kvalifikovaným partnerem. Splňujeme bezpečnostní normu ČSN EN 16630:2015 na bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro stacionární tréninková zařízení. Díky tomu jsme kvalitním partnerem při budování venkovních sportovišt na veřejných prostranstvích.

 

Žárovým zinkováním s následným nanesením práškové barvy jsme zajistili odolnost proti korozi. 

bottom of page